Работа компании WOODVILLE во время карантина

Шановні клієнти!

З огляду на карантинні заходи ми змушені тимчасово змінити наш звичний режим роботи. Щоб уникнути ризику для здоров’я наших клієнтів та працівників, з 17 березня до стабілізації ситуації ми скасовуємо поїздки на об’єкти та закриваємо шоу-рум для відвідування.

Усі наші зобов’язання перед замовниками залишаються в силі, однак доведеться скоригувати строки доставки та монтажу. Очікується, що карантинні обмеження, впроваджені урядом, щоб запобігти поширенню коронавірусу (COVID-19), триватимуть протягом щонайменше одного місяця. В будь-якому випадку, впродовж усього цього часу вироби надійно зберігатимуться в нашому цеху, щоб за першої нагоди ми могли їх доставити вам та здійснити монтаж.

Окреме питання стосується роботи нашого виробництва. Ми забезпечені усіма необхідними матеріалами, а також засобами безпеки та санітарної обробки, і цех працюватиме доти, доки це буде можливо.

Водночас усі дистанційні канали зв’язку працюватимуть, як і раніше. Наші менеджери приймають дзвінки та обробляють замовлення з 10.00 до 19:00 з понеділка по суботу. Ми раді допомогти вам, проконсультувати та надати усю можливу інформацію.
У нас великий та успішний досвід отримання задачі та обговорення її в онлайн-режимі. Забезпечимо будь-який варіант, зручний вам, в режимі переписки, голосовому або відео-зв’язку:

• Телефони: +380 (98) 112 95 35, +380 (68) 324 5993, +380 (93) 127 3319

• Viber viber://pa?chatURI=woodville

• Telegram https://t.me/woodvilleUA

• Месенджери у Facebook https://www.facebook.com/woodvilleUA та Instagram https://www.instagram.com/woodville.com.ua

• Електронна пошта online@woodville.com.ua

Дякуємо вам за розуміння та співпрацю. Щиро бажаємо вам та вашим рідним здоров’я та сподіваємось на якомога швидше відновлення звичного стану речей.

З повагою,
колектив WOODVILLE