Вакансії в компанії woodville

Вакансії в компанії woodville

Компанії woodville дуже потрібні:

Требуется столяр


Фахівці по роботі з деревом – столяр-мебляр, шліфувальник, установник меблевої фурнітури, учень столяра.
Вимоги до кандидатів:
• досвід роботи не менше 1-го року;
• готовність вчитися та розвиватися далі;
• комунікабельність та відповідальність;
• для учня столяра досвід не обов'язковий.
Умови роботи:

Повна зайнятість;  робочий тиждень з понеділка по п'ятницю з 08:30 до 17:30;  можливість роботи в позаурочний час оплачується додатково до основної ставки.
Обов'язки:
• самостійна та командна робота на виробництві предметів меблів та декору з дерева.
Виробництво розміщено в Києві, недалеко від М «Голосіївська». Чекаємо ваші резюме на online@woodville.com.ua або відразу телефонуйте 067-2403201. 

Требуется маляр
Маляр по дереву
 
Ми працюємо з натуральним деревом та використовуємо переважно нетоксичні покриття на водній основі, а також натуральні масла й віск.  Добре, якщо працівник має досвід фарбування пульверизатором. В обов'язки маляра входить фарбування меблів та декору, фінішна шліфовка виробів після фарбування, художнє оформлення декору, нанесення трафаретів. Ставка обговорюється на співбесіді та залежить від кваліфікації.

Требуется продавец
Продавець-консультант
 в магазин меблів та декору, розміщений в центрі Києва. Кмітливі та активні дівчата й хлопці – чекаємо вас! Робота позмінно (2/2) з 9:30 до 20:00 за гарну винагороду (зп +%). Хочемо отримати в штат людину з досвідом роботи в магазині та з розмовною англійською – так, серед наших покупців багато іноземців! Досвід роботи в 1C вітається, але не обов'язковий. Кандидат на вакансію повинен не боятися іноді протирати пил з товару та доглядати за рослинами.
Зі свого боку обіцяємо конкурентну зарплату, офіційне працевлаштування, офіс в центрі міста, необмежену каву та дружню атмосферу.

Требуется на работу сварщик


Конструктор-проектувальник з досвідом роботи на меблеве виробництво.
Задачі:
• розробка конструкторської документації для столярних та меблевих виробів;
• розробка (опис) технологічного процесу виготовлення виробів;
• створення специфікацій та технологічних карт в електронному вигляді.

Умови роботи:
Зарплата – 10 тис. грн. Повний робочий тиждень 5 днів, робочий день з 08:30 до 17:30.
Територіально: Київ, цех за адресою вул. Голосїївська, 17 (в районі метро «Голосіївська»).

Вимоги:
• Освіта технічна;
• 
Досвід роботи – від 2-х років за спеціалізацією кресляр-конструктор, конструктор-технолог з виробництва меблів, столярне виробництво;
• 
Обов’язкове знання програм: Pro100, АutoСАD або КОМПАС.

Требуется на работу сварщик


Зварник на напівавтомат
з досвідом роботи з меблевими конструкціями.
Специфіка:
варимо меблеві каркаси з чорного металу, гнуті елементи. Бажано мати досвід роботи з профільної трубою, в тому числі тонкостінною.
Умови роботи:
Повна зайнятість (розглядаємо також варіанти роботи на декілька тижнів); робочий тиждень з понеділка по п'ятницю з 08:30 до 17:30. Можливість роботи в позаурочний час оплачується додатково до основної ставки. Оплачувана відпустка. Зарплата залежить від виробітку, при постійній зайнятості – від 12 тис. грн.

Виробництво розташоване в Києві, недалеко від М «Голосіївська». Чекаємо ваші резюме на online@woodville.com.ua або одразу телефонуйте за номером 067-2403201.