Вакансії в компанії woodville

Вакансії в компанії woodville

Компанії woodville дуже потрібні:

Требуется столяр

Фахівці по роботі з деревом – столяр-мебляр, шліфувальник, установник меблевої фурнітури, учень столяра.
Вимоги до кандидатів:
• досвід роботи не менше 1-го року;
• готовність вчитися та розвиватися далі;
• комунікабельність та відповідальність;
• для учня столяра досвід не обов'язковий.

Умови роботи:
Повна зайнятість;  робочий тиждень з понеділка по п'ятницю з 08:30 до 17:30;  можливість роботи в позаурочний час оплачується додатково до основної ставки.
Обов'язки:
• самостійна та командна робота на виробництві предметів меблів та декору з дерева.
Виробництво розміщено в Києві, недалеко від М «Голосіївська». Чекаємо ваші резюме на online@woodville.com.ua або відразу телефонуйте 067-2403201. 

Требуется малярМаляр по дереву 
Ми працюємо з натуральним деревом та використовуємо переважно нетоксичні покриття на водній основі, а також натуральні масла й віск.  Добре, якщо працівник має досвід фарбування пульверизатором. В обов'язки маляра входить фарбування меблів та декору, фінішна шліфовка виробів після фарбування, художнє оформлення декору, нанесення трафаретів. Ставка обговорюється на співбесіді та залежить від кваліфікації.

Требуется продавецПродавець-консультант в магазин меблів та декору, розміщений в центрі Києва. Кмітливі, симпатичні та активні дівчата й хлопці – чекаємо вас! Робота позмінно (2/2) з 9:30 до 20:00 за гарну винагороду (зп +%). Хочемо отримати в штат людину з досвідом роботи в магазині та з розмовною англійською – так, серед наших покупців багато іноземців! Досвід роботи в 1C вітається, але не обов'язковий. Кандидат на вакансію повинен не боятися іноді протирати пил з товару та доглядати за рослинами.
Зі свого боку обіцяємо конкурентну зарплату, офіційне працевлаштування, офіс в центрі міста, медичну страховку, необмежену каву та дружню атмосферу.