Вакансии в компании woodville

Работа в woodville

КомпаніЯ woodville ЗАПРОШУЄ НА РОБОТУ:

МЕНЕДЖЕРА З ПРОДАЖІВ

Компанія WOODVILLE запрошує до себе в команду амбітних та вмотивованих менеджерів з продажів WOODVILLE – це виробник меблів та інтер'єрних конструкцій переважно за індивідуальними замовленнями, працюємо на ринку більше 10 років. Основний напрямок бізнесу – облаштування комерційних (HoReCa, салони краси, офіси), житлових (будинки, квартири), outdoor просторів для наших клієнтів. Зверніть увагу на викладене нижче і, якщо це про Вас, нам точно варто зустрітись:

✅ Продажі – це Ваше; Ви отримуєте задоволення від процесу та результату і розумієтеся на продажах;

✅ Можливо, але не обов’язково, Ви маєте досвід в продажах меблів та інтер'єрних конструкцій, незалежно від того, стандартних виробів чи під замовлення;

✅ Ви цікавитесь інтер’єрним дизайном, меблями, облаштуванням просторів;

✅ Ви позитивно налаштована, комунікабельна, дружня людина;

✅ Ви маєте здорові амбіції та прагнення не стояти на одному місці, жагу до постійного розвитку та навчання, кайфуєте від нерутинних завдань та подолання труднощів.

Ми сповідуємо філософію постійного руху вперед та розвитку і пропонуємо:

✅ Гідну винагороду за докладені зусилля – виключно Ви впливаєте на рівень свого заробітку, який складається із стабільної частини (ставки) та відсотка від продажів – навіть на відсоток Ви впливаєте!

✅ Дружню, здорову атмосферу в колективі – всі працюють, як команда, і прагнуть допомогти задля спільного результату;

✅ Робочий графік 5 днів на тиждень – вихідний неділя + ще один день тижня окрім суботи;

✅ Постійне спілкування з клієнтами в офісі, на об’єктах, онлайн та оффлайн. Якщо Ви вважаєте, ми підходимо один одному – не баріться і виходьте на контакт із Романом, який із задоволенням проведе детальне спілкування, захоче більше дізнатися про тебе і розповість про нас. Контакти Романа: тел.: +38 (067) 506 53 10, а резюме слід направити на мейл: hq.woodville@gmail.com.

Мы будем рады ответить на ваши вопросы. Пишите нам: