Про нас

Для столярної майстерні WOODVILLE деревина – дещо більше, ніж сировина для виготовлення продукції. Це філософія та джерело натхнення.  Тому меблі від ТМ «Вудвіль» не просто функціональні та практичні.
Дерев'яні столи, табурети, комоди, а також різноманітний інтер'єрний декор (годинники, фоторамки, фігурки), що вийшли з майстерні WOODVILLE, зберігають природну красу та неповторність вихідного матеріалу. Щоб переконатися в цьому, ви можете подивитися наше ПОРТФОЛІО.

Найпомітнішою тенденцією останніх років є звернення до першоджерел – до натуральних матеріалів та простих форм. Саме тому такою популярністю користуються функціональна класика, романтичний прованс, грубуватий кантрі, непередбачуваний лофт. Компанія WOODVILLE віддає перевагу саме цим напрямкам в облаштуванні інтер'єру, проте не обмежує себе сталими рамками й завжди готова створити що-небудь нове – креативне та по-справжньому оригінальне.
Широкий асортимент компанії включає дерев'яні меблі для дому та саду (в тому числі садові лавки, перголи та арки для витких рослин), а також інші предмети для оформлення інтер'єру. WOODVILLE виробляє все необхідне для озеленення приміщень та прибудинкової території – ящики, діжки, кашпо, флораріуми. В майстерні можна замовити вивіски, логотипи, об'ємні букви, зелені панно (з натурального моху), різноманітні POS-матеріали. Всі вироби можуть бути виготовлені за індивідуальним замовленням в потрібних розмірах.
Компанія WOODVILLE – це український виробник.  Відсутність різних націнок (митних, транспортних) дозволяє компанії встановлювати цілком демократичну ціну на свої вироби.

WOODVILLE™ – це сучасна майстерня твого затишку. Це філософія зручності та комфорту в речах, які тебе оточують щодня... Це краса, перенесена з різних куточків природи до твого дому.

Ми працюємо, щоб додати смаку до кожного дня вашого життя.

З 2009-го року команда woodville™ вдихає затишок в громіздкі корчі, холодні дзеркала, неотесане дерево. Цю справу ми дуже любимо. Усі наші вироби ми виготовляємо виключно власними руками, не довіряючи техніці. Адже найважливіше – комфорт. Ми впевнені, що комфорт криється в деталях та доречних акцентах. WOODVILLE™ прагне бути в потрібний час в правильному місці, щоб запропонувати свої вражаючі акценти для вашого простору. Ми хочемо, щоб наш смак припав вам до смаку.
WOODVILLE™ – додай затишку

Шоу-рум woodville


Все про нашу майстерню можно прочитати тут