Індивідуальне замовлення меблів та предметів декору

Заповнити форму індивідуального замовлення для попереднього прорахунку вартості


меблі на замовлення

Розуміючи індивідуальні потреби покупця, майстерня woodville охоче візьметься за виготовлення меблів на замовлення з урахуванням усіх побажань клієнта:

  • підберемо потрібний колір. Клієнт може обрати відповідний відтінок за нашими зразками або навіть вислати сфотографований зразок. У другому варіанті, звичайно, ми не гарантуємо повне «потрапляння» в колір, тому що різні екрани по-різному передають відтінки, але спробувати можемо;
  • виготовимо дизайнерські меблі на замовлення із заданими розмірами, а якщо у вас є мета вмістити ексклюзивний стіл з дерева в цю вузьку нішу, ми таки його туди поставимо;
  • додамо деталі, яких не було в первісному варіанті, або навпаки – приберемо все, що, на думку клієнта, зайве в даному предметі.

Найприємніше для наших замовників, що ми не беремо додаткової оплати за виготовлення меблів на замовлення. Готовий предмет може коштувати дорожче тільки в тому випадку, якщо для його виробництва була потрібна більша кількість вихідних матеріалів, ніж для базової моделі, або якщо якісь компоненти (матеріали, засоби для просочення, фурнітура) були замінені на більш дорогі. Якщо ж меблі на замовлення були зроблені з меншої кількості матеріалів, то підсумкова вартість таких меблів може бути навіть меншою.
Увага: ми беремо в роботу індивідуальне замовлення за умови, що його вартість буде не нижче 15 000 грн.
На індивідуальні замовлення не поширюються знижки, накопичувальні акції та розпродажі.

Виготовлення меблів з дерева та не тільки

Широкий вибір в різних меблевих магазинах все ж таки не здатний повною мірою задовольнити попит на оригінальність та креативність. Адже фантазію не зупиниш, а свобода самовираження зараз в тренді. Тому ми й пропонуємо виготовлення ексклюзивних меблів на замовлення: як тільки у вас з'являється ідея, оформляйте її в креслення або малюнок й замовляйте нам.
На щастя, ви не зобов'язані сліпо слідувати мас-маркету, і якщо для справжнього комфорту необхідні індивідуальні меблі з дерева, потрібно просто звернутися в майстерню woodville. Серед наших можливостей слід відзначити такі:
1. Виготовлення меблів з масиву дерева. Ми вміємо працювати з таким вимогливим матеріалом.
2. Гарно обладнане виробництво та досвідчені майстри. В тому числі, ми використовуємо обладнання, необхідне для роботи з металевими конструкціями.
3. Виробництво предметів інтер'єру в різних стилістичних напрямках. Ми створимо меблі в стилі лофт на замовлення, якщо у вас такі вподобання щодо оформлення інтер'єру. А якщо ви віддаєте перевагу шеббі-шику, ретро або ексклюзивним меблям на замовлення, то й у цьому випадку радо допоможемо.
4. Виготовлення дерев'яних меблів або меблів з мдф для дитячої кімнати. Звичайно ж, для маленьких людей потрібні меблі відмінної якості, зручні та яскраві. Ми зробимо дитячі меблі на замовлення за вашими ескізами та заданими розмірами, розфарбуємо її в потрібний колір й намалюємо улюблений персонаж вашого малюка. У виробництві дитячих меблів ми застосовуємо тільки екологічні фарби та лаки, безпечні для здоров'я.
5. Підтримка корпоративного стилю замовника. Серйозні компанії вважають за краще, щоб елементи їх бренду були присутні в інтер'єрі та вхідній зоні, й наша майстерня готова зробити сучасні офісні меблі за індивідуальними проектами з нанесенням логотипу клієнта. Для цього існують різні способи: зображення можна випалити лазером, вирізати або намалювати за допомогою фарби. Ми використовуємо також смолу з люмінесцентним пігментом, завдяки якому можна зробити малюнок, яки світитиметься в темряві.

Виготовлення меблів та інтер'єрних конструкцій на замовлення

Майстерня woodville займається не тільки виробництвом меблів: ми робимо також сходи, перегородки, світильники та інші предмети інтер'єру. Наприклад, якщо вам потрібні дизайнерські меблі лофт на замовлення, то логічно буде доповнити інтер'єр й іншими елементами, наприклад, відповідними цьому стилю світильниками та настінними панно.
Під час проведення різних заходів та фотосесій зазвичай використовують тематичний антураж. Для організації весілля або урочистої презентації потрібні будуть не тільки елітні меблі на замовлення, але також й специфічні предмети, такі як арка, поміст, трибуна. Оглянути наше портфоліо можна ТУТ.

Меблі на замовлення

Woodville™ прагне бути завжди поруч для створення затишку у вашому домі та на присадибній ділянці. Щоб найкращим чином реалізувати цю нашу мету, ми готові втілити в життя практично будь-які нестандартні ідеї щодо оформлення приміщення, тераси та саду. У нашому каталозі на сайті представлений великий асортимент стильних меблів на замовлення в Києві, проте це далеко не все, на що ми здатні. Тому, якщо ви не знайшли потрібний товар серед продукції woodville, зв'яжіться з нами +380 (98) 112 95 35.
Зробити замовлення на виготовлення меблів з натурального дерева або інтер'єрних конструкцій, наприклад, двері амбарні, купити які не завжди просто, враховуючи індивідуальні дизайнерські побажання, можна також на e-mail online@woodville.com.ua. За вашим запитом представник woodville приїде на місце, щоб провести заміри та обговорити деталі. Вартість виїзду на об'єкт узгоджується окремо.

Доставка та монтаж

Великогабаритні вироби доставляються по місту Києву до під'їзду. Занесення в квартиру відбувається за наявності вантажного ліфту. Оплата послуги додатково обговорюється.
Якщо виріб не вміщується в ліфт, із Покупцем узгоджуються умови підйому Замовлення сходами (така додаткова послуга оплачується окремо).
За необхідності співробітники майстерні woodville здійснюють зборку меблів у замовника. Монтаж меблів (або інших виробів woodville, що потребують такої послуги) виконується тільки на території м. Київ. Вартість послуги – 20% від вартості меблів.

Заповнити заявку на попередній розрахунок індивідуального замовлення можна тут


 

 

Реалізація проекту з облаштування приватного будинку в котеджному містечку, яке розташоване на узбережжі Київського моря.
Дизайн-проект: ASTY Bureau Of Design And Architecture

*Ціни, вказані на фото, дійсні на 04.06.2022 і можуть бути змінені відповідно до курсових коливань.