Умови продажу

Нижче наведені умови, відповідно до яких здійснюється продаж товарів та послуг на Сайті (як цей термін визначено нижче) (далі – «Умови»). Реєстрація на Сайті та/або оформлення замовлення товарів та/або послуг на Сайті, та/або використовуючи контактну інформацію Продавця (як цей термін визначено нижче), зазначену на Сайті, означає прийняття Покупцем (як цей термін визначено нижче) всіх зазначених нижче Умов та повну згоду з ними.

УВАГА: у разі незгоди з будь-якою з умов, наведених нижче, Покупець зобов'язаний утриматися від користування Сайтом та/або здійснення покупки товарів/послуг, представлених на Сайті.

Продавець (як цей термін визначено нижче), залишає за собою повне право вносити зміни в викладені нижче Умови. При внесенні Продавцем будь-яких змін до Умов, зареєстровані Покупці будуть повідомлені про таку зміну в їх Особистому Кабінеті, а також на їх зареєстровані адреси електронної пошти. В такому випадку, згодою зі зміненими правилами буде вважатися подальше оформлення замовлення товарів і / або послуг на Сайті, або припинення зареєстрованим Покупцем від скасування своєї реєстрації протягом 15 календарних днів з моменту повідомлення про зміну Умов.

Терміни, що використовуються в Умовах

Замовлення – передбаченим на Сайті чином оформлена заява Покупця на придбання та доставку (якщо необхідно) переліку товарів та/або послуг на Сайті, включаючи одночасну оплату таких товарів та/або послуг на Сайті або з оплатою іншим передбаченим способом.

Інтернет-магазин – сайт, розміщений на сервері в мережі Інтернет за адресою https://www.woodville.com.ua/, на якому представлені товари та послуги, що пропонуються Продавцем для придбання Покупцями через оформлення Замовлень, а також умови оплати та доставки таких Замовлень.

Покупець – фізична або юридична особа, яка разміщує Замовлення.

Продавець – фізична особа – підприємець Кузьменко Максим Георгійович, зареєстрований відповідно до законодавства України.

Сайт – https://www.woodville.com.ua/.

Товар – продукція, товари для саду, огороду, дому, а також будь-які інші товари, представлені до продажу в Інтернет-магазині.

Загальні положення

Всі інформаційні матеріали, наведені на Сайті, включаючи інформацію про пропоновані Товари та послуги, носять ознайомчий характер й можуть не повною мірою передавати достовірну інформацію про властивості та характеристики Товарів та послуг. Зазначене вище обумовлене в тому числі технологією виготовлення Товарів, представлених в Інтернет-магазині, які виробляються вручну й мають унікальне виконання для кожного екземпляра. У разі виникнення у Покупця питань щодо властивостей та характеристик Товарів, перед оформленням Замовлення Покупцю слід звернутися до Продавця, використовуючи контактні дані, представлені в розділі Контакти Сайту.

У разі неможливості надати Покупцеві певний замовлений Покупцем Товар, Продавець зобов'язаний повідомити про це Покупця електронною поштою або телефоном протягом двох робочих днів з моменту надходження Замовлення та узгодити з Покупцем порядок заміни замовленого Товару, його повне виключення із Замовлення. У разі здійснення Покупцем оплати за такий Товар та відсутності можливості замінити його, Продавець зобов'язується здійснити повернення отриманих коштів в повному обсязі протягом 10 робочих днів.

Право власності на Товар та пов'язані з ним ризики переходять від Продавця Покупцеві в момент передачі Товару. Підтвердженням переходу права власності на товар служить підпис Покупця на накладній, оформленій Продавцем, або на документації кур'єрської служби при доставці кур'єрською компанією.

Покупець погоджується з даними умовами шляхом реєстрації на Сайті, оплати Замовлення або натискання кнопки «Підтвердити замовлення» на останньому етапі оформлення Замовлення на Сайті, в залежності від того, що з перерахованого можна застосувати в конкретній ситуації та/або відбулося хронологічно раніше.

Оформлення замовлення

Замовлення може бути оформлене Покупцем самостійно через Сайт або через повідомлення Продавцю телефоном або електронною поштою. Контактна інформація для зв'язку з Продавцем наведена в розділі Контакты Сайта.

При оформленні Замовлення Покупець надає таку інформацію:

• повні ім'я та прізвище Покупця;

• спосіб отримання Замовлення – необхідно вибрати між самовивозом, доставкою кур'єром Продавця (для певних регіонів України), кур'єрською компанією із зазначенням відповідних реквізитів для здійснення доставки: адреси, реквізитів відділення кур'єрської служби в разі доставки кур'єрською службою;

• контактний телефон та адресу електронної пошти.

ВАЖЛИВО: вся інформація вказується без скорочень.

Після оформлення Замовлення Продавець узгоджує дані Замовлення з Покупцем телефоном, в тому числі дату, час, спосіб доставки товару. Зазначені дата й час залежать від регіону доставки та часу, необхідного на обробку Замовлення. У разі, якщо для доставки товару Сторони використовують кур'єрську службу доставки, Продавець залишає за собою право інформувати Покупця про відправку товару за допомогою відправлення останнього повідомлення за номером телефону, який вказаний в бланку Замовлення.

Порядок оплати

Платіжною карткою: Замовлення може бути оплачене на Сайті за допомогою платіжної картки з використанням платіжної системи LiqPay. Для оплати приймаються платіжні картки систем Visa та MasterСard. Після оформлення Замовлення й вибору оплати платіжною карткою Покупець буде перенаправлений на сторінку LiqPay для проведення платежу. Для отримання більш детальної інформації про платіжну систему LiqPay Покупцеві необхідно відвідати сайт www.liqpay.com.

При виборі опції Отримати Замовлення в магазині Продавця в Києві у Покупця існує можливість провести оплату платіжною карткою систем Visa або MasterСard через платіжний термінал або готівкою.

Готівкою: при виборі опції доставки Замовлення кур'єром Продавця, Покупець має право оплатити Замовлення готівкою під час доставки кур'єром Продавця. Дана опція доступна виключно для Києва, а також деяких населених пунктів Київської області. Покупець зобов'язаний уточнити доступність даної опції для конкретного населеного пункту у Продавця, контактна інформація якого надається в розділі Контакти. При виборі опції Отримати Замовлення в магазині Продавця в Києві у Покупця є можливість провести оплату готівкою або платіжною карткою систем Visa або MasterСard через платіжний термінал.

Післяплатою: при замовленні доставки кур'єрською службою Продавець надає можливість здійснити оплату післяплатою відповідно до правил кур'єрської служби. Комісії та інші платежі, які стягує кур'єрська служба, оплачуються Покупцем в повному обсязі. Покупець повинен ознайомитися з умовами доставки Замовлення кур'єрською службою на сайті відповідної кур'єрської служби.

УВАГА: для індивідуальних замовлень можливість оплати післяплатою відсутня.

Банківським переказом: Покупець має право оплатити своэ Замовлення шляхом перерахування відповідної суми на рахунок Продавця відповідно до реквізитів, вказаних нижче.

УВАГА: Покупець повинен попередньо узгодити суму оплати за Замовлення з Продавцем телефоном, вказаним в розділі Контакти.

На рахунок:

Одержувач: ФО-П Кузьменко Жанна Георгіївна

Ідентифікаційний номер: 1990420985

Назва банку: ПАТ «ПриватБанк» МФО 380775

Розрахунковий рахунок: 26000056135434

Призначення платежу: оплата товарів в інтернет-магазині, номер замовлення s____

УВАГА: Покупець зобов'язаний вказати номер замовлення в призначенні платежу при оплаті банківським переказом на рахунок Продавця.

На банківську карту: Номер банківської карти, випущеної ПАТ КБ «ПриватБанк», повідомляється на запит Покупця.

Всі розрахунки за товар та послуги, що пропонуються на Сайті, здійснюються в національній валюті України гривні, крім випадків, передбачених законодавством України.

Доставка

Кур'єрська доставка по Києву (оплата при отриманні).

Якщо вартість покупки становить від 301 до 3000 грн, покупець може замовити доставку завмовлення на таксі (оплата за тарифами служби таксі).
При загальній суммі замовлення від 3000 грн та більше можлива доставка силами майстерні woodville. Вартість доставки малогабаритного вантажу – від 200 грн. Відповідно до обсягу вантажу буде змінюватися і вартість доставки.

Великогабаритні товари доставляються по місту Києву до під'їзду. Занесення в квартиру відбувається за наявності вантажного ліфту. Оплата послуги додатково обговорюється.
Якщо виріб не вміщується в ліфт, можливий підйом сходами. Вартість послуги – 50 грн/поверх.

Наші менеджери допоможуть Вам прорахувати вартість.

Доставка по Україні (100% передоплата).

Опція недоступна для замовлень на суму до 300 грн (включно).

Здійснюється кур'єрськими службами Нова пошта, Delivery, Dimex. Так само це може бути будь-яка зручна для Вас служба.

Прорахувати вартість, а також підібрати найбільш оптимальний та зручний варіант Вам допоможуть наші менеджери.

Прорахувати самостійно можна, перейшовши за посиланнями: Нова пошта, Delivery, Dimex.

У будь-який куточок світу (100% передоплата).

Опція недоступна для замовлень на суму до 2500 грн (включно).

Здійснюється кур'єрськими службами, EMS, UPS, Dimex. Також це може бути будь-яка зручна для Вас служба.

Прорахувати вартість можна самостійно на сайтах служб EMS, UPS, Dimex, або в цьому Вам допоможуть наші менеджери.

Самовивіз.

За своїм замовленням або просто за покупками завжди можна прийти до нас в шоу-рум за адресою м. Київ, вул. Обсерваторна, 5.
Графік роботи: ПН-СБ з 09:30 до 20:00, НД з 10:00 до 17:00. Для цього Вам буде достатньо зв'язатися з нами, щоб уточнити наявність товару, який Вас цікавить, або узгодити/уточнити дату прибуття Вашого замовлення.

Товар

До продажу доступні Товари, представлені в Інтернет-магазині на момент оформлення Замовлення. Ціни на Товари наведені в національній валюті України – гривні (₴). У разі невірно зазначеної на Сайті ціни замовленого Товару Продавець зобов'язаний за першої нагоди, але не пізніше, ніж протягом двох робочих днів з моменту надходження Замовлення, проінформувати про це Покупця електронною поштою або по телефону для підтвердження або анулювання Замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем таке Замовлення вважається анульованим.

До продажу також доступні товари і послуги, безпосередньо не представлені на сайті, але які Продавець готовий провести (про що він повідомляє Покупця), в порядку Індивідуального замовлення.

Ціна на Товар в Інтернет-магазині може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому зміна ціни не поширюється на Товар, оформлений в Замовленні, яке було підтверджене Продавцем та повністю оплачене до моменту зміни ціни на Сайті. Продаж Товарів здійснюється в межах території України, а також за межі території України відповідно до законодавства України.

Упаковка Товарів відповідає вимогам для даного виду товарів. При доставці Товарів по Україні упаковка забезпечує збереження Товарів, захищає їх від пошкоджень при транспортуванні. Покупець також має можливість замовити подарункову упаковку Товару, вартість такої упаковки необхідно уточнити у Продавця окремо.

Увага! При виготовленні декору та меблів багато процесів виконуються вручну. У такого виробництва є свої особливості: предмети навіть одного найменування можуть дещо відрізнятися за розміром. Крім того, на фінішний зовнішній вигляд виробу впливають також інші фактори.  Продукція woodville зроблена з деревини, а це натуральний матеріал, для якого характерна неоднорідність текстури та природних відтінків. Особливо це стосується старих дощок, які додатково можуть мати інші вади та дефекти (сліди від цвяхів, сучки, сліди від короїда, пошкодження), що особливо цінується любителями рустикальної стилістики. Всі ці характеристики роблять кожен виріб по-справжньому унікальним та неповторним, тому придбаний Покупцем виріб може відрізнятися від того, що зображено на фото.

Сертифікати

Компанія woodville пропонує до продажу подарункові сертифікати, які можуть бути використані для придбання продукції нашої торгової марки в наших магазинах. Сертифікати випускаються номіналами в 300 грн, 500 грн та 1000 грн.
До придбання сертифікатів та купівлі товарів з їх допомогою в магазинах woodville застосовуються такі умови:

  • Подарунковий сертифікат може бути використаний тільки для придбання товарів торгової марки woodville виключно в магазинах woodville;
  • При покупці подарункового сертифіката woodville діють знижки за картками лояльності woodville;
  • Щоб здійснити оплату товарів woodville подарунковим сертифікатом, знижки за картками лояльності не застосовуються до суми, еквівалентної номіналу сертифіката, яким проводиться оплата;
  • Щоб здійснити оплату сертифікатом товарів woodville, сумарна вартість яких перевищує номінал сертифіката, покупець зобов'язаний доплатити різницю між номіналом сертифікату та вартістю товару з використанням інших способів оплати, доступних для клієнтів woodville. При оплаті сертифікатом товарів woodville, сумарна вартість яких нижче номіналу сертифіката, різниця між вартістю товарів та номіналом сертифікату покупцю не повертається;
  • Термін дії подарункового сертифіката – 6 місяців з моменту придбання, якщо інше не зазначено на самому сертифікаті. Термін дії подарункового сертифіката не продовжується, він вважається недійсним з моменту закінчення терміну дії. Грошові кошти за недійсний сертифікат не повертаються;
  • woodville не несе відповідальності за несанкціоноване використання сертифіката, оскільки сертифікат за своїм типом є документом «на пред'явника» та не передбачає ідентифікацію особистості особи, яка пред'являє сертифікат;
  • Один сертифікат може бути використаний для здійснення разової покупки та вилучається співробітником woodville при розрахунку сертифікатом за покупку;
  • У випадку втрати подарунковий сертифікат не відновлюється;
  • Купівля подарункового сертифіката означає повну згоду покупця та особи, яка надає сертифікат, з даними умовами.

Придбати подарунковий сертифікат Ви можете в фірмовому магазині woodville за адресою вул. Обсерваторна, 5 в місті Київ, або зв'язавшись з нами по телефону чи email, зазначеним в розділі КОНТАКТИ даного сайту. У разі виникнення будь-яких питань щодо подарункових сертифікатів woodville просимо звертатися за телефоном +38 (098) 112 95 35 або на email online@woodville.com.ua.

Індивідуальне замовлення та послуги

В Інтернет-магазині, окрім придбання Товарів з асортименту Інтернет-магазину, Покупець має можливість оформити індивідуальне замовлення в підрозділі Послуги під назвою Індивідуальне замовлення. Щоб оформити індивідуальне замовлення, Покупцеві потрібно зв'язатися з Продавцем телефоном або електронною поштою (розділ Контакти) або заповнити відповідну форму. Термін виконання індивідуального замовлення залежить від складності та обсягу замовлення та узгоджується в кожному окремому випадку.

Продавець надає послуги, зазначені у відповідному розділі на Сайті. Вартість та терміни надання послуг узгоджуються з Покупцем в телефонному режимі або електронною поштою. Для індивідуального замовлення обов'язкова передоплата, розмір передоплати узгоджується окремо, але не може бути меншим 50% загальної вартості замовлення.

Збирання меблів

За необхідності співробітники майстерні woodville здійснюють збірку меблів у замовника (послуга надається тільки на території м. Київ). Вартість послуги – 20% від вартості меблів.

Здача та прийом товару

Щоб уникнути випадків шахрайства, а також для виконання взятих на себе зобов'язань по доставці Замовлення, представник служби, що здійснює доставку, вправі вимагати документ, що підтверджує особу Покупця/одержувача Товару. Покупець приймає Товар за кількістю під час отримання Товару в присутності представника служби доставки Продавця або кур'єрської компанії, що здійснює поставку Замовлення.

У разі виникнення розбіжностей за кількістю Товару повинен бути складений акт, за відсутності якого Покупець не має права пред'являти претензії Продавцю по даному Замовленню. При виявленні невідповідності якості Товару Покупець складає рекламацію та повідомляє Продавцю письмово протягом трьох робочих днів з моменту отримання Товару. У разі, якщо доставка Товару була проведена в належний термін, але Товар не був переданий Покупцю з його вини, подальша доставка проводиться в новий термін та на умовах оплати за доставку, узгоджені з Продавцем.

Відповідальність Продавця

Продавець несе відповідальність за поставку неякісних Товарів виключно в межах вартості таких неякісних Товарів. Продавець не несе відповідальність за збитки, понесені Покупцем внаслідок неналежного використання Товарів, замовлених в Інтернет-магазині.

Повернення грошових коштів Покупцю

Повернення грошових коштів або обмін при виявленні в замовленні Товару неналежної якості (щодо якості, асортименту, комплектності) проводиться тільки після повернення Товару Покупцем та отримання такого Товару Продавцем. Повернення Товару неналежної якості проводиться за рахунок Покупця; при отриманні такого Товару Продавець зобов'язаний відшкодувати вартість Товару в повному розмірі й таким же способом, яким була проведена оплата Покупцем за такий Товар.
У випадку, коли умови оплати Товару передбачають попередню оплату (часткову або повну) за індивідуальне замовлення, сума такої попередньої оплати, здійсненої Покупцем, не підлягає поверненню Покупцю у випадку відмови Покупцем від отримання Товару, окрім випадків, коли така відмова від отримання обґрунтовується значним порушенням Продавцем своїх зобов'язань.

Порядок вирішення спорів

У разі виникнення питань та/або претензій з боку Покупця, він зобов'язаний звернутися до Продавця телефоном або електронною поштою. Всі суперечки та протиріччя, пов'язані з купівлею Товару в Інтернет-магазині, вирішуються шляхом переговорів. Якщо Покупець та Продавець не змогли досягти згоди щодо спірних питань після проведення переговорів, то такі суперечності передаються на розгляд компетентного суду України.

Інтелектуальна власність та захист персональної інформації

Вся текстова інформація та графічні зображення, розміщені на Сайті, є власністю Продавця й не можуть бути використані будь-яким чином без попередньої письмової згоди від Продавця.

Продавець має право використовувати інформацію, отриману від Покупця:

• для реєстрації Покупця на Сайті;

• для виконання своїх зобов'язань перед Покупцем;

• для оцінки та аналізу роботи Інтернет-магазину.

Продавець має право направляти Покупцю повідомлення рекламно-інформаційного характеру. Продавець зобов'язується не розкривати отриману від Покупця інформацію третім особам. Не вважається порушенням даного зобов'язання надання Продавцем інформації кур'єрським службам, кур'єрам, агентам та третім особам, які діють на підставі даних умов та/або угоди з Продавцем для виконання зобов'язань Продавця перед Покупцем, а також надання інформації компетентним державним або міждержавним органам або за рішенням суду чи іншого форуму для розгляду спорів.

Продавець не несе відповідальність за інформацію, розміщену Покупцем на сайті у загальнодоступній формі. Покупець надає Продавцю згоду на використання своїх персональних даних такого змісту:

Згода
на обробку персональних даних

Я, відповідно до вказаної мною інформації на сайті www.woodville.com.ua, керуючись Законом України «Про захист персональних даних», цим надаю фізичній особі - підприємцю Кузьменку Максиму Георгійовичу, ідентифікаційний код 3011913915 (далі – Продавець), дозвіл на обробку моїх персональних даних (відомостей та сукупностей відомостей про мене) у відповідних базах персональних даних Продавця, на таких умовах:

• метою обробки персональних даних Продавцем є забезпечення реалізації відносин у сфері реклами, маркетингу та збору персональних даних у комерційних цілях, для інформування фізичних осіб про акції та спеціальні пропозиції Продавця, дистрибуторів продукції та послуг Продавця та інших партнерів Продавця, вивчення попиту споживачів, інформування клієнтів про нову продукцію, моделі товарів, виробника товарів, послуги, місця продажу товарів та рекламні акції, що проводяться Продавцем та/або його партнерами, виконання вимог законодавства щодо захисту прав споживачів відповідно до Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Закону України «Про рекламу», Закону України «Про захист прав споживачів», Закону України «Про телекомунікації», Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», інших законів та підзаконних нормативно-правових актів, внутрішніх документів Продавця;

• цілями обробки персональних даних є (1) зведення інформації щодо товарів, споживачів товарів, експлуатації товарів споживачами, виявлених недоліків (браку, поломок тощо) товарів та їх причин; (2) виконання визначених чинним законодавством України гарантійних та інших зобов’язань перед споживачами; (3) ведення статистики звернень споживачів та недоліків товарів, поломок та браку, їх причин; (4) надання інформації споживачам про товари, їх виробника та продавців; (5) виконання вимог законодавства щодо захисту прав споживачів; (6) виконання інших вимог чинного законодавства України;

• строк зберігання персональних даних буде необхідним для досягнення зазначених вище мети та цілей обробки таких даних, але щонайменше 10 років. Персональні дані можуть бути знищені після закінчення строку зберігання або у випадках, передбачених чинним законодавством України; та

• персональні дані, зібрані Продавцем до відповідних баз персональних даних, можуть бути поширені (передані) Продавцем з метою та цілями, зазначеними вище у цій згоді третім особам, яким Продавець зобов’язане надавати персональні дані споживачів відповідно до чинного законодавства (органи державної влади та місцевого самоврядування, уповноважені здійснювати контроль за дотриманням прав споживачів, тощо); правонаступникам Продавця.

Таким чином, цією згодою на обробку моїх персональних даних я надаю Продавцю дозвіл здійснювати будь-яку дію або сукупність дій з моїми персональними даними для мети та цілей, зазначених вище, включаючи (але не обмежуючись цим): здійснювати обробку повністю або частково в інформаційній (автоматизованій) системі та/або в картотеках персональних даних; здійснювати збирання в обсязі, необхідному для вищезазначених мети та цілей; реєстрацію, накопичення, адаптування, зміну, поновлення, використання, знеособлення відомостей про мене; здійснювати поширення (розповсюдження, реалізацію, передачу) моїх персональних даних розпорядникам бази персональних даних та третім особам без повідомлення мене про таке поширення; зберігати мої персональні дані протягом строку, необхідного для вищезазначених мети та цілей; знищувати мої персональні дані після закінчення строку їх зберігання у базах персональних даних.

Зокрема, я надаю Продавцю згоду (дозвіл) поширювати (розповсюджувати, реалізовувати, передавати) мої персональні дані, зібрані Продавцем, без повідомлення мене про таке поширення моїх даних, у випадку якщо мої персональні дані у межах зазначеного вище складу та обсягу передаватимуться Товариством з метою та цілями, зазначеними вище у цій згоді, розпорядникам бази персональних даних та/або третім особам, яким Продавець зобов’язане надавати персональні дані споживачів відповідно до чинного законодавства (органи державної влади та місцевого самоврядування, уповноважені здійснювати контроль за дотриманням прав споживачів, тощо), правонаступникам Продавця. Я також погоджуюсь з тим, що зазначена вище згода може бути відкликана повністю або частково шляхом направлення письмового повідомлення Продавцю рекомендованим листом з описом вкладення, або шляхом вручення особисто уповноваженому представнику Продавця, який повинен засвідчити отримання повідомлення своїм підписом.

Підтвердження Угоди

У будь-який момент до остаточного підтвердження Замовлення Покупець має право відмовитися від покупки Товарів, якщо дані Умови є для Покупця неприйнятними. Всі подальші дії після підтвердження Замовлення означають повну згоду Покупця з даними Умовами.

Реквізити ПродавЦя

ФО-П Кузьменко Жанна Георгіївна

Телефон: +38098 112 95 35

E-mail: online@woodville.com.ua

Адреса для кореспонденції: м. Київ, вул. Обсерваторна, 5

+38 (044) 33 44 650УМОВИ ГАРАНТІЇ

Шановний Покупець!
Прохання ознайомитись з умовами гарантії

Гарантія на вироби столярної майстерні WOODVILLE становить:
Меблі – 12 місяців (365 діб)
Декор та аксесуари – 6 місяців (180 діб)
з моменту покупки, за умови правильної експлуатації меблів або декору (чи аксесуарів) у нормальних умовах. Протягом гарантійного терміну ми безкоштовно усунемо виробничі дефекти, а у разі, якщо усунути дефект неможливо, – замінимо браковану деталь.

При отриманні виробів Покупець повинен перевірити скло та дзеркала на предмет цілісності, а також цілісність упаковки виробів. У разі порушення упаковки – перевірити кількість та комплектність вкладення.

До того, як почати складання меблів, покупцеві необхідно перевірити деталі на наявність браку (відколів, подряпин) та відповідність кольору всіх елементів виробу. Якщо був виявлений брак, необхідно призупинити складання, тому що деталі меблів зі слідами збірки не підлягають поверненню та обміну. Зберігайте заводську упаковку до закінчення складання, тому що заміна браку проводиться тільки в заводській упаковці. Гарантія анулюється за умови, якщо частина, що потребує заміни, вже була встановлена або є явні ознаки того, що деталь вже була використана, наприклад, був вкручений гвинт, прорізаний отвір, встановлене дзеркало або скло. У разі виявлення браку повідомте за телефоном, вказаним в товарному чеку. Після закінчення складання зберігайте до кінця гарантійного терміну товарний чек та маркувальні ярлики з упаковок.

Рекламації приймаються тільки за наявності товарного чека, самого виробу або окремих його елементів та в «оригінальній упаковці». У разі недотримання вищевказаних вимог претензії по рекламації не приймаються. Рекламації, що виникли внаслідок неправильного складання виробу (яке здійснювалось покупцем самостійно), доставки та підйому (самостійно покупцем) або такі, що виникли внаслідок неправильної експлуатації усуваються за рахунок покупця.

Гарантія не поширюється, якщо:
• були порушені правила й умови експлуатації меблів/декору/аксесуарів;
• відновлення та ремонт виробів здійснювалися Покупцем самостійно;
• вироби були пошкоджені в результаті дії домашніх тварин, вогню, агресивних рідин, а також мають ознаки недбалого користування;
• була змінена конструкція виробу або комплектуючих Покупцем;
• закінчився гарантійний термін;
• присутні дефекти, які були відомі покупцеві або були повідомлені йому до продажу, і з причини наявності яких покупець отримав індивідуальну знижку, а також дефекти, за якими на вироби була знижена ціна реалізації.

Повернення виробів:
Покупець має право протягом 14 (чотирнадцяти) днів, не рахуючи дня покупки, обміняти на аналогічний або повернути придбаний товар (меблі/декор/аксесуари), якщо не була пошкоджена упаковка, фабричні ярлики, товар не використовувався, не був у збірці (монтажі), збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, є товарний чек, виданий покупцеві разом з товаром.
Розрахунок з покупцем проводиться, виходячи з вартості товару на момент його покупки, при цьому вилучається вартість доставки в подвійному розмірі (якщо вона була включена у вартість товару). У разі неможливості повернути гроші в день повернення товару – гроші повертаються за домовленістю сторін, але не пізніше 7 (семи) днів.
Вам буде відмовлено в заміні виробу на новий (в поверненні грошей), якщо:
• з моменту покупки виробу, що підлягає обміну або поверненню, пройшло більше 14 днів;
• виріб, який підлягає поверненню, не є новим, тобто був в збірці (монтажі), була пошкоджена оригінальна упаковка, фабричні ярлики.

Дані умови складені відповідно до чинного законодавства України та не обмежують законних прав Покупця.