Умови продажу

Зміст


Нижче наведені умови, відповідно до яких здійснюється продаж товарів та послуг на Сайті (як цей термін визначено нижче) (далі – «Умови»). Реєстрація на Сайті та/або оформлення замовлення товарів та/або послуг на Сайті, та/або використання контактної інформації Продавця (як цей термін визначено нижче), зазначеної на Сайті, означає прийняття Покупцем (як цей термін визначено нижче) всіх зазначених нижче Умов та повну згоду з ними.

УВАГА: у разі незгоди з будь-якою з умов, наведених нижче, Покупець зобов'язаний утриматися від користування Сайтом та/або здійснення покупки товарів/послуг, представлених на Сайті.

Продавець (як цей термін визначено нижче), залишає за собою повне право вносити зміни у викладені нижче Умови. При внесенні Продавцем будь-яких змін до Умов, зареєстровані Покупці будуть повідомлені про таку зміну в їх Особистому Кабінеті, а також на їх зареєстровані адреси електронної пошти. В такому випадку, згодою зі зміненими правилами буде вважатися подальше оформлення замовлення товарів та/або послуг на Сайті, або утримання зареєстрованим Покупцем від скасування своєї реєстрації протягом 15 календарних днів з моменту повідомлення про зміну Умов. Незареєстровані Покупці зобов'язані самостійно здійснювати перевірку цих Умов на предмет внесення до них змін, Продавець не бере на себе зобов'язання повідомляти незареєстрованим Покупцям про зміну Умов.

Терміни, що використовуються в Умовах


Замовлення –
в передбачений на Сайті спосіб оформлена заява Покупця на придбання та доставку (якщо необхідно) переліку товарів та/або послуг, включаючи одночасну оплату таких товарів та/або послуг на Сайті або з оплатою іншим доступним способом.

Інтернет-магазин – сайт, розміщений на сервері в мережі Інтернет за адресою https://www.woodville.com.ua/, на якому представлені товари та послуги, що пропонуються Продавцем для придбання Покупцями через оформлення Замовлень, а також умови оплати та доставки таких Замовлень.

Покупець – фізична або юридична особа, яка розміщує Замовлення.

Продавець – фізична особа – підприємець Кузьменко Жанна Георгіївна, зареєстрована відповідно до законодавства України.

Сайт – https://www.woodville.com.ua/.

Товар – продукція, товари для саду, городу, дому, а також будь-які інші товари, представлені до продажу в Інтернет-магазині.

Загальні положення


Всі інформаційні матеріали, наведені на Сайті, включаючи інформацію про пропоновані Товари та послуги, носять ознайомчий характер й можуть не повною мірою передавати достовірну інформацію про властивості та характеристики Товарів та послуг. Зазначене вище обумовлене в тому числі технологією виготовлення Товарів, представлених в Інтернет-магазині, які виробляються вручну й мають унікальне виконання для кожного екземпляра. У разі виникнення у Покупця питань щодо властивостей та характеристик Товарів, перед оформленням Замовлення Покупцю слід звернутися до Продавця, використовуючи контактні дані, представлені в розділі Сайту Контакти.

У разі неможливості надати Покупцеві певний замовлений Покупцем Товар, Продавець зобов'язаний повідомити про це Покупця електронною поштою або телефоном протягом двох робочих днів з моменту надходження Замовлення та узгодити з Покупцем порядок заміни замовленого Товару, його повне виключення із Замовлення. У разі здійснення Покупцем оплати за такий Товар та відсутності можливості замінити його, Продавець зобов'язується здійснити повернення отриманих коштів в повному обсязі протягом 10 робочих днів.

Право власності на Товар та пов'язані з ним ризики переходять від Продавця Покупцеві в момент передачі Товару. Підтвердженням переходу права власності на товар служить підпис Покупця на накладній, оформленій Продавцем, або на документації кур'єрської служби при доставці кур'єрською компанією.

Покупець погоджується з цими умовами шляхом реєстрації на Сайті, оплати Замовлення або натискання кнопки «Оформити замовлення» на останньому етапі здійснення Замовлення на Сайті, в залежності від того, що з перерахованого можна застосувати в конкретній ситуації та/або відбулося хронологічно раніше.

Оформлення замовлення


Замовлення може бути оформлене Покупцем самостійно через Сайт або через повідомлення Продавцю телефоном або електронною поштою. Контактна інформація для зв'язку з Продавцем наведена в розділі Сайту Контакти.

При оформленні Замовлення Покупець надає таку інформацію:

 • ім’я та прізвище Покупця;
 • адреса електронної пошти;
 • контактний телефон;
 • місто, з якого Покупець здійснює Замовлення;
 • адреса доставки (або позначити «самовивіз»);
 • як Покупець дізнався про компанію woodville (обрати один з пропонованих варіантів відповіді);
 • спосіб отримання Замовлення – необхідно вибрати між самовивозом, доставкою кур'єром Продавця (для Києва та Київської області), Новою Поштою або компанією Delivery із зазначенням відповідних реквізитів для здійснення доставки: адреси, реквізитів відділення кур'єрської служби в разі доставки кур'єрською службою.

ВАЖЛИВО: вся інформація вказується без скорочень.

Після оформлення Замовлення Продавець узгоджує дані Замовлення з Покупцем телефоном, в тому числі дату, час, спосіб доставки товару. Зазначені дата й час залежать від регіону доставки та часу, необхідного на обробку Замовлення. У разі, якщо для доставки товару Сторони використовують кур'єрську службу доставки, Продавець залишає за собою право інформувати Покупця про відправку товару за допомогою відправлення останнього повідомлення за номером телефону, який вказаний в бланку Замовлення.

Порядок оплати


Платіжною карткою
: Замовлення може бути оплачене на Сайті за допомогою платіжної картки з використанням платіжної системи LiqPay. Для оплати приймаються платіжні картки систем Visa та MasterСard. Після оформлення Замовлення й вибору оплати платіжною карткою Покупець буде перенаправлений на сторінку LiqPay для проведення платежу. Для отримання більш детальної інформації про платіжну систему LiqPay Покупцеві необхідно відвідати сайт https://www.liqpay.ua/. При виборі опції Самовивіз (тобто Покупець бажає отримати Замовлення в магазині Продавця в Києві) у Покупця існує можливість провести оплату платіжною карткою систем Visa або MasterСard через платіжний термінал або готівкою.

Готівкою: при виборі опції доставки Замовлення кур'єром Продавця, Покупець має право оплатити Замовлення готівкою під час доставки кур'єром Продавця. Дана опція доступна виключно для Києва, а також деяких населених пунктів Київської області. Покупець зобов'язаний уточнити доступність даної опції для конкретного населеного пункту у Продавця, контактна інформація якого надається в розділі Контакти. При виборі опції Отримати Замовлення в магазині Продавця в Києві у Покупця є можливість провести оплату готівкою або платіжною карткою систем Visa або MasterСard через платіжний термінал (доступність оплати карткою в такому випадку необхідно окремо узгоджувати із Продавцем).

Післяплатою: при замовленні доставки кур'єрською службою Продавець надає можливість здійснити оплату післяплатою відповідно до правил кур'єрської служби. Комісії та інші платежі, які стягує кур'єрська служба, оплачуються Покупцем в повному обсязі. Покупець повинен ознайомитися з умовами доставки Замовлення кур'єрською службою на сайті відповідної кур'єрської служби.

УВАГА: для індивідуальних замовлень можливість оплати післяплатою відсутня.

Банківським переказом: Покупець має право оплатити своє Замовлення шляхом перерахування відповідної суми на рахунок Продавця відповідно до реквізитів, що надає Продавець Покупцю на вимогу.

На банківську карту: Номер банківської карти для переказу коштів за Замовлення повідомляється на запит Покупця.

Всі розрахунки за товар та послуги, що пропонуються на Сайті, здійснюються в національній валюті України гривні, крім випадків, передбачених законодавством України.

Доставка


Адресна доставка по Києву
(за умови передоплати 50%).

Продавець пропонує доставку Замовлень містом Києвом власним кур'єром, якщо вартість Замовлення становить не менше 1000 гривень 00 копійок. Якщо вартість Замовлення менше 1000 гривень 00 копійок, Продавець на вимогу Покупця та за рахунок Покупця може організувати доставку Замовлення кур'єрською службою або службою таксі (оплата доставки в такому випадку здійснюється за тарифами відповідної служби).

Доставка Замовлень власним кур'єром Продавця здійснюється в робочі дні з 9.00 до 18.00, її вартість узгоджується окремо. Можлива доставка в інший час, в цьому разі до вартості доставки застосовується підвищений тариф, розмір якого оговорюється в кожному окремому випадку. Вартість доставки залежить також від обсягу вантажу.

Доставка Замовлень здійснюється у форматі «до під'їзду». Занесення у квартиру/будинок відбувається за наявності вантажного ліфту та за умови додаткової оплати. Оплата такої послуги додатково обговорюється.

Якщо виріб неможливо помістити в ліфт, із Покупцем узгоджуються умови підйому Замовлення сходами (така додаткова послуга оплачується окремо).

Наші менеджери допоможуть Вам прорахувати точну вартість доставки з урахуванням всіх особливостей.

Доставка по Україні (100% передоплата).

Опція недоступна для замовлень на суму до 500 грн (включно).

Доставка по Україні здійснюється поштовою службою Нова пошта або іншою службою на запит Покупця. Вартість доставки оплачується за тарифами відповідної служби.
Відправка замовлення поштовими службами відбувається протягом 1-5 робочих днів з моменту здійснення Покупцем оплати (у разі наявності товару на складі).

УВАГА!

На час обмежень, пов’язаних з карантинним режимом, ми змінюємо умови поставки. Спосіб та строки відправки замовлення залежать від його вартості:

• до 999 грн надсилаємо Новою поштою протягом 3-5 днів. В окремих випадках замовник може забрати таке замовлення безпосередньо з нашого виробництва (вул. Голосіївська, 17). Про таку можливість необхідно заздалегідь домовитись з нашим менеджером;

• від 1000 грн включно надсилаємо Новою поштою протягом 1-2 днів (оплачує покупець за тарифами поштової служби) або доставляємо власним кур’єром (вартість послуги від 300 грн, тільки по Києву);

• від 3000 грн включно доставляємо по Києву власним кур’єром.

У будь-який куточок світу (100% передоплата).

Опція недоступна для замовлень на суму до 500 євро (або еквівалент в інших валютах).

Здійснюється міжнародними кур'єрськими службами за погодженням із Покупцем. Вартість доставки прораховується та узгоджується із Покупцем в кожному окремому випадку.

Самовивіз.

За своїм Замовленням або просто за покупками завжди можна прийти до шоу-руму за адресою м. Київ, просп. Перемоги, 70. Графік роботи: ПН-ПТ з 09:00 до 18:00, СБ, НД – вихідні дні. Самовивіз виробів, яких немає в наявності в шоурумі (виготовлених на замовлення), здійснюється з цеху за адресою вул. Голосіївська, 17. Цех працює ПН-ПТ з 09:00 до 16.30.
Покупцю необхідно попередньо зв'язатися з Продавцем, щоб уточнити наявність товару та місце, звідки потрібно його забирати, або узгодити/уточнити дату прибуття Замовлення.

Товар


До продажу доступні Товари, представлені в Інтернет-магазині на момент оформлення Замовлення. Ціни на Товари наведені в національній валюті України – гривні (₴). У разі невірно зазначеної на Сайті ціни замовленого Товару Продавець зобов'язаний за першої нагоди, але не пізніше, ніж протягом двох робочих днів з моменту надходження Замовлення, проінформувати про це Покупця електронною поштою або по телефону для підтвердження або анулювання Замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем таке Замовлення анулюється.

До продажу також доступні товари та послуги, безпосередньо не представлені на сайті, але які Продавець готовий виробити/надати (про що він повідомляє Покупця), в порядку Індивідуального замовлення.

Ціна на Товар в Інтернет-магазині може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому зміна ціни не поширюється на Товар, оформлений в Замовленні, яке було підтверджене Продавцем та повністю оплачене Покупцем до моменту зміни ціни на Сайті. Продаж Товарів здійснюється в межах території України, а також за межі території України відповідно до законодавства України.

Упаковка Товарів відповідає вимогам для даного виду товарів. При доставці Товарів по Україні упаковка є мінімально необхідною для збереження Товарів, захисту їх від пошкоджень при транспортуванні. Покупець також має можливість замовити подарункову упаковку Товару, вартість такої упаковки необхідно уточнити у Продавця окремо.

Увага! При виготовленні декору та меблів багато процесів виконуються вручну. У такого виробництва є свої особливості: предмети навіть одного найменування можуть відрізнятися за розміром, відтінком та іншими характеристиками. Крім того, на фінішний зовнішній вигляд виробу впливають також інші фактори. Продукція woodville зроблена з деревини, а це натуральний матеріал, для якого характерна неоднорідність текстури та природних відтінків. Особливо це стосується старих дощок, які додатково можуть мати інші вади та дефекти (сліди від цвяхів, сучки, сліди від короїда, пошкодження), що особливо цінується любителями рустикальної стилістики. Всі ці характеристики роблять кожен виріб по-справжньому унікальним та неповторним, тому придбаний Покупцем виріб може відрізнятися від того, що зображено на фото.

Сертифікати


Покупець має можливість придбати  подарункові сертифікати, які можуть бути використані для оплати продукції торгової марки woodville на Сайті або в магазинах Продавця. Сертифікати випускаються номіналами в 300 грн, 500 грн та 1000 грн.

До придбання сертифікатів та купівлі товарів з їх допомогою застосовуються такі умови:

 • Подарунковий сертифікат може бути використаний тільки для придбання товарів торгової марки woodville виключно в магазинах Продавця;
 • При покупці подарункового сертифіката woodville діють знижки за картками лояльності woodville;
 • При здійсненні оплати товарів подарунковим сертифікатом, знижки за картками лояльності не застосовуються до суми, еквівалентної номіналу сертифіката, яким проводиться оплата;
 • Щоб здійснити оплату сертифікатом товарів woodville, сумарна вартість яких перевищує номінал сертифіката, покупець зобов'язаний доплатити різницю між номіналом сертифікату та вартістю товару з використанням інших способів оплати, доступних для клієнтів woodville. При оплаті сертифікатом товарів woodville, сумарна вартість яких нижче номіналу сертифіката, різниця між вартістю товарів та номіналом сертифікату покупцю не повертається;
 • Термін дії подарункового сертифіката – 12 місяців з моменту придбання, якщо інше не зазначено на самому сертифікаті. Термін дії подарункового сертифіката не продовжується, він вважається недійсним з моменту закінчення терміну дії. Грошові кошти за недійсний сертифікат не повертаються;
 • woodville не несе відповідальності за несанкціоноване використання сертифіката, оскільки сертифікат за своїм типом є документом «на пред'явника» та не передбачає ідентифікацію особи, яка пред'являє сертифікат;
 • Один сертифікат може бути використаний для здійснення разової покупки та вилучається співробітником woodville при розрахунку сертифікатом за покупку;
 • У випадку втрати подарунковий сертифікат не відновлюється;
 • Купівля подарункового сертифіката означає повну згоду покупця та особи, яка надає сертифікат, з цими умовами.

Придбати подарунковий сертифікат Ви можете в фірмовому магазині за адресою проспект Перемоги, 70 в місті Київ, або зв'язавшись з нами за телефоном чи електронною поштою, зазначеними в розділі Контакти даного сайту. У разі виникнення будь-яких питань щодо подарункових сертифікатів woodville просимо звертатися за телефоном +38 (098) 112 95 35 або на email: online@woodville.com.ua.

Індивідуальне замовлення та послуги


В Інтернет-магазині, окрім придбання Товарів з асортименту Інтернет-магазину, Покупець має можливість оформити індивідуальне замовлення в підрозділі Послуги під назвою Індивідуальне замовлення. Щоб оформити індивідуальне замовлення, Покупцеві потрібно зв'язатися з Продавцем телефоном або електронною поштою (розділ Контакти) або заповнити відповідну форму. Термін виконання індивідуального замовлення залежить від складності та обсягу замовлення та узгоджується в кожному окремому випадку.

Продавець надає послуги, зазначені у відповідному розділі на Сайті. Вартість та терміни надання послуг узгоджуються з Покупцем в телефонному режимі або електронною поштою. Для індивідуального замовлення обов'язкова передоплата, розмір передоплати узгоджується окремо, але не може бути меншим 50% загальної вартості замовлення. 

У питаннях повернення та обміну товарів належної якості Продавець керується Законом України «Про захист прав споживачів». Товар належної якості, для якого дозволені повернення та обмін, може бути повернутий протягом 14 днів після одержання Покупцем, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий Покупцю разом з проданим товаром.

Згідно з Постановою №172 від 19.03.1994, Продавець може відмовити споживачеві в обміні чи поверненні товарів належної якості, якщо вони належать до категорій, зазначених у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню).

Збирання меблів


За необхідності співробітники Продавця здійснюють збирання та монтаж меблів у Покупця (послуга надається тільки на території м. Київ). Вартість послуги – 20% від вартості меблів.

Здача та прийом товару


Щоб уникнути випадків шахрайства, а також для виконання взятих на себе зобов'язань по доставці Замовлення, представник служби, що здійснює доставку, вправі вимагати документ, що підтверджує особу Покупця/одержувача Товару. Покупець приймає Товар за кількістю під час отримання Товару в присутності представника служби доставки Продавця або кур'єрської компанії, що здійснює поставку Замовлення.

У разі виникнення розбіжностей за кількістю Товару повинен бути складений акт, за відсутності якого Покупець не має права пред'являти претензії Продавцю по даному Замовленню. При виявленні невідповідності якості Товару Покупець складає рекламацію та повідомляє Продавцю письмово протягом трьох робочих днів з моменту отримання Товару. У разі, якщо доставка Товару була проведена в належний термін, але Товар не був переданий Покупцю з його вини, подальша доставка проводиться в новий термін та на умовах оплати за доставку, узгоджені з Продавцем.

Відповідальність Продавця

Продавець несе відповідальність за поставку неякісних Товарів виключно в межах вартості таких неякісних Товарів. Продавець не несе відповідальність за збитки, понесені Покупцем внаслідок неналежного використання Товарів, замовлених в Інтернет-магазині.
Умови обміну та повернення виробів належної якості описані вище, в розділі Індивідуальний замовлення та послуги.

Повернення грошових коштів Покупцю

Повернення грошових коштів або обмін при виявленні в замовленні Товару неналежної якості (щодо якості, асортименту, комплектності) проводиться тільки після повернення Товару Покупцем та отримання такого Товару Продавцем. Повернення Товару неналежної якості проводиться за рахунок Покупця; при отриманні такого Товару Продавець зобов'язаний відшкодувати вартість Товару в повному розмірі й таким же способом, яким була проведена оплата Покупцем за такий Товар.
У випадку, коли умови оплати Товару передбачають попередню оплату (часткову або повну) за індивідуальне замовлення, сума такої попередньої оплати, здійсненої Покупцем, не підлягає поверненню Покупцю у випадку відмови Покупцем від отримання Товару, крім випадків, коли така відмова від отримання обґрунтовується значним порушенням Продавцем своїх зобов'язань.

Порядок вирішення спорів

У разі виникнення питань та/або претензій з боку Покупця, він зобов'язаний звернутися до Продавця телефоном або електронною поштою. Всі суперечки та протиріччя, пов'язані з купівлею Товару в Інтернет-магазині, вирішуються шляхом переговорів. Якщо Покупець та Продавець не змогли досягти згоди щодо спірних питань після проведення переговорів, то такі суперечності передаються на розгляд компетентного суду України.

Інтелектуальна власність та захист персональної інформації

Вся текстова інформація та графічні зображення, розміщені на Сайті, є власністю Продавця й не можуть бути використані будь-яким чином без попередньої письмової згоди від Продавця.

Продавець має право використовувати інформацію, отриману від Покупця:

 • для реєстрації Покупця на Сайті;
 • для виконання своїх зобов'язань перед Покупцем;
 • для оцінки та аналізу роботи Інтернет-магазину.

Продавець має право направляти Покупцю повідомлення рекламно-інформаційного характеру. Продавець зобов'язується не розкривати отриману від Покупця інформацію третім особам. Не вважається порушенням даного зобов'язання надання Продавцем інформації кур'єрським службам, кур'єрам, агентам та третім особам, які діють на підставі даних умов та/або угоди з Продавцем для виконання зобов'язань Продавця перед Покупцем, а також надання інформації компетентним державним або міждержавним органам або за рішенням суду чи іншого форуму для розгляду спорів.

Продавець не несе відповідальність за інформацію, розміщену Покупцем на сайті у загальнодоступній формі. Покупець надає Продавцю згоду на використання своїх персональних даних такого змісту:

Згода
на обробку персональних даних

Я, відповідно до вказаної мною інформації на сайті www.woodville.com.ua, керуючись Законом України «Про захист персональних даних», цим надаю фізичній особі – підприємцю Кузьменко Жанні Георгіївні, ідентифікаційний код 1990420985 (далі – Продавець), дозвіл на обробку моїх персональних даних (відомостей та сукупностей відомостей про мене) у відповідних базах персональних даних Продавця, на таких умовах:

 • метою обробки персональних даних Продавцем є забезпечення реалізації відносин у сфері реклами, маркетингу та збору персональних даних у комерційних цілях, для інформування фізичних осіб про акції та спеціальні пропозиції Продавця, дистрибуторів продукції та послуг Продавця та інших партнерів Продавця, вивчення попиту споживачів, інформування клієнтів про нову продукцію, моделі товарів, виробника товарів, послуги, місця продажу товарів та рекламні акції, що проводяться Продавцем та/або його партнерами, виконання вимог законодавства щодо захисту прав споживачів відповідно до Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Закону України «Про рекламу», Закону України «Про захист прав споживачів», Закону України «Про телекомунікації», Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», інших законів та підзаконних нормативно-правових актів, внутрішніх документів Продавця;
 • цілями обробки персональних даних є (1) зведення інформації щодо товарів, споживачів товарів, експлуатації товарів споживачами, виявлених недоліків (браку, поломок тощо) товарів та їх причин; (2) виконання визначених чинним законодавством України гарантійних та інших зобов’язань перед споживачами; (3) ведення статистики звернень споживачів та недоліків товарів, поломок та браку, їх причин; (4) надання інформації споживачам про товари, їх виробника та продавців; (5) виконання вимог законодавства щодо захисту прав споживачів; (6) виконання інших вимог чинного законодавства України;
 • строк зберігання персональних даних буде необхідним для досягнення зазначених вище мети та цілей обробки таких даних, але щонайменше 10 років. Персональні дані можуть бути знищені після закінчення строку зберігання або у випадках, передбачених чинним законодавством України; та
 • персональні дані, зібрані Продавцем до відповідних баз персональних даних, можуть бути поширені (передані) Продавцем з метою та цілями, зазначеними вище у цій згоді третім особам, яким Продавець зобов’язаний надавати персональні дані споживачів відповідно до чинного законодавства (органи державної влади та місцевого самоврядування, уповноважені здійснювати контроль за дотриманням прав споживачів, тощо); правонаступникам Продавця.

Таким чином, цією згодою на обробку моїх персональних даних я надаю Продавцю дозвіл здійснювати будь-яку дію або сукупність дій з моїми персональними даними для мети та цілей, зазначених вище, включаючи (але не обмежуючись цим): здійснювати обробку повністю або частково в інформаційній (автоматизованій) системі та/або в картотеках персональних даних; здійснювати збирання в обсязі, необхідному для вищезазначених мети та цілей; реєстрацію, накопичення, адаптування, зміну, поновлення, використання, знеособлення відомостей про мене; здійснювати поширення (розповсюдження, реалізацію, передачу) моїх персональних даних розпорядникам бази персональних даних та третім особам без повідомлення мене про таке поширення; зберігати мої персональні дані протягом строку, необхідного для вищезазначених мети та цілей; знищувати мої персональні дані після закінчення строку їх зберігання у базах персональних даних.

Зокрема, я надаю Продавцю згоду (дозвіл) поширювати (розповсюджувати, реалізовувати, передавати) мої персональні дані, зібрані Продавцем, без повідомлення мене про таке поширення моїх даних, у випадку якщо мої персональні дані у межах зазначеного вище складу та обсягу передаватимуться Товариством з метою та цілями, зазначеними вище у цій згоді, розпорядникам бази персональних даних та/або третім особам, яким Продавець зобов’язане надавати персональні дані споживачів відповідно до чинного законодавства (органи державної влади та місцевого самоврядування, уповноважені здійснювати контроль за дотриманням прав споживачів, тощо), правонаступникам Продавця. Я також погоджуюсь з тим, що зазначена вище згода може бути відкликана повністю або частково шляхом направлення письмового повідомлення Продавцю рекомендованим листом з описом вкладення, або шляхом вручення особисто уповноваженому представнику Продавця, який повинен засвідчити отримання повідомлення своїм підписом.

Підтвердження Угоди

У будь-який момент до остаточного підтвердження Замовлення Покупець має право відмовитися від покупки Товарів, якщо дані Умови є для Покупця неприйнятними. Всі подальші дії після підтвердження Замовлення означають повну згоду Покупця з даними Умовами.

Реквізити ПродавЦя

ФО-П Кузьменко Жанна Георгіївна

Телефон: +38098 112 95 35

E-mail: online@woodville.com.ua

Адреса для кореспонденції: м. Київ, просп. Перемоги, 70, поштовий індекс 03113

☎+38 (098) 112 95 35УМОВИ ГАРАНТІЇ

Шановний Покупець!
Прохання ознайомитись з умовами гарантії

Гарантія на вироби Продавця становить:

Меблі – 6 місяців (180 діб)

Декор та аксесуари – 1 місяць (30 діб)

з моменту покупки, за умови правильної експлуатації, відповідно, меблів або декору (чи аксесуарів) у нормальних умовах. Протягом гарантійного терміну ми безкоштовно усунемо виробничі дефекти, а у разі, якщо усунути дефект неможливо, – замінимо браковану деталь.

При отриманні виробів Покупець повинен перевірити скло та дзеркала на предмет цілісності, а також цілісність упаковки виробів. У разі порушення упаковки – перевірити кількість та комплектність вкладення.

До того, як почати складання меблів, покупцеві необхідно перевірити деталі на наявність браку (відколів, подряпин) та відповідність кольору всіх елементів виробу. Якщо був виявлений брак, необхідно призупинити складання, тому що деталі меблів зі слідами збірки не підлягають поверненню та обміну. Зберігайте заводську упаковку до закінчення складання, тому що заміна браку проводиться тільки в заводській упаковці. Гарантія анулюється за умови, якщо частина, що потребує заміни, вже була встановлена або є явні ознаки того, що деталь вже була використана, наприклад, був вкручений гвинт, прорізаний отвір, встановлене дзеркало або скло. У разі виявлення браку повідомте за телефоном, вказаним в товарному чеку. Після закінчення складання зберігайте до кінця гарантійного терміну товарний чек та маркувальні ярлики з упаковок.

Рекламації приймаються тільки за наявності товарного чека, самого виробу або окремих його елементів та в «оригінальній упаковці». У разі недотримання вищевказаних вимог претензії по рекламації не приймаються. Рекламації, що виникли внаслідок неправильного складання виробу (яке здійснювалось покупцем самостійно), доставки та підйому (самостійно покупцем) або такі, що виникли внаслідок неправильної експлуатації усуваються за рахунок покупця.

Гарантія не поширюється, якщо:

 • були порушені правила й умови експлуатації меблів/декору/аксесуарів;
 • відновлення та ремонт виробів здійснювалися Покупцем самостійно;
 • вироби були пошкоджені в результаті дії домашніх тварин, вогню, агресивних рідин, а також мають ознаки недбалого користування;
 • була змінена конструкція виробу або комплектуючих Покупцем;
 • закінчився гарантійний термін;
 • присутні дефекти, які були відомі покупцеві або були повідомлені йому до продажу, і з причини наявності яких покупець отримав індивідуальну знижку, а також дефекти, за якими на вироби була знижена ціна реалізації.

Повернення виробів:

Окрім виробів, виконаних за індивідуальним замовленням Покупця (зокрема виробів, які не представлені в стандартному каталозі Продавця та/або виконані за індивідуальними розмірами, відрізняються кольором, фурнітурою, матеріалами, дизайном тощо), Покупець має право протягом 14 (чотирнадцяти) днів, не рахуючи дня покупки, обміняти на аналогічний або повернути придбаний товар (меблі/декор/аксесуари), якщо не була пошкоджена упаковка, фабричні ярлики, товар не використовувався, не був у збірці (монтажі), збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, є товарний чек, виданий покупцеві разом з товаром.

Розрахунок з покупцем проводиться, виходячи з вартості товару на момент його покупки, при цьому вилучається вартість доставки в подвійному розмірі (якщо вона була включена у вартість товару). У разі неможливості повернути гроші в день повернення товару – гроші повертаються за домовленістю сторін, але не пізніше 7 (семи) днів.

Вам буде відмовлено в заміні виробу на новий (в поверненні грошей), якщо:

 • з моменту покупки виробу, що підлягає обміну або поверненню, пройшло більше 14 днів;
 • виріб, який підлягає поверненню, не є новим, тобто був в збірці (монтажі), була пошкоджена оригінальна упаковка, фабричні ярлики.

Дані умови складені відповідно до чинного законодавства України та не обмежують законних прав Покупця.