Доставка та оплата

Доставка


Адресна доставка по Києву
(за умови повної передоплати).

Продавець може здійснити доставку Замовлення містом Києвом власним кур'єром, поштовою службою або службою таксі (на розсуд Продавця). Вартість доставки не включається у вартість замовлення та оплачується Покупцем окремо.

Доставка Замовлень здійснюється у форматі «до під'їзду». Занесення у квартиру/будинок відбувається за наявності вантажного ліфту та за умови додаткової оплати. Оплата такої послуги додатково обговорюється.

Якщо виріб неможливо помістити в ліфт, із Покупцем узгоджуються умови підйому Замовлення сходами (така додаткова послуга оплачується окремо).

Наші менеджери допоможуть Вам прорахувати точну вартість доставки з урахуванням всіх особливостей.

Доставка по Україні (100% передоплата).

Опція недоступна для замовлень на суму до 500 грн (включно).

Доставка по Україні здійснюється поштовою службою Нова пошта або іншою службою на запит Покупця. Вартість доставки оплачується за тарифами відповідної служби. Відправка замовлення поштовими службами відбувається протягом 1-5 робочих днів з моменту здійснення Покупцем оплати (у разі наявності товару на складі).

У будь-який куточок світу (100% передоплата).

Опція недоступна для замовлень на суму до 500 євро (або еквівалент в інших валютах).

Здійснюється міжнародними кур'єрськими службами за погодженням із Покупцем. Вартість доставки прораховується та узгоджується із Покупцем в кожному окремому випадку.

Самовивіз.

Забрати своє Замовленням Покупець може за адресою м. Київ, вул. Голосіївська, 17, узгодивши самовивіз з менеджером Продавця.

Графік роботи точки видачі: ПН-ПТ з 09:00 до 18:00, СБ, НД – вихідні дні. Попередньо Покупець має зв'язатися з Продавцем, щоб уточнити наявність товару, який його цікавить, або узгодити/уточнити дату прибуття Замовлення.

Оплата


Платіжною карткою
: Замовлення може бути оплачене на Сайті за допомогою платіжної картки з використанням платіжної системи LiqPay. Для оплати приймаються платіжні картки систем Visa та MasterСard. Після оформлення Замовлення й вибору оплати платіжною карткою Покупець буде перенаправлений на сторінку LiqPay для проведення платежу. Для отримання більш детальної інформації про платіжну систему LiqPay Покупцеві необхідно відвідати сайт https://www.liqpay.ua/. При виборі опції Самовивіз (тобто Покупець бажає отримати Замовлення в магазині Продавця в Києві) у Покупця існує можливість провести оплату платіжною карткою систем Visa або MasterСard через платіжний термінал або готівкою.

Готівкою: при виборі опції доставки Замовлення кур'єром Продавця, Покупець має право оплатити Замовлення готівкою під час доставки кур'єром Продавця. Дана опція доступна виключно для Києва, а також деяких населених пунктів Київської області. Покупець зобов'язаний уточнити доступність даної опції для конкретного населеного пункту у Продавця, контактна інформація якого надається в розділі Контакти. При виборі опції Отримати Замовлення в магазині Продавця в Києві у Покупця є можливість провести оплату готівкою або платіжною карткою систем Visa або MasterСard через платіжний термінал (доступність оплати карткою в такому випадку необхідно окремо узгоджувати із Продавцем).

Післяплатою: при замовленні доставки кур'єрською службою Продавець надає можливість здійснити оплату післяплатою відповідно до правил кур'єрської служби. Комісії та інші платежі, які стягує кур'єрська служба, оплачуються Покупцем в повному обсязі. Покупець повинен ознайомитися з умовами доставки Замовлення кур'єрською службою на сайті відповідної кур'єрської служби.

УВАГА: для індивідуальних замовлень можливість оплати післяплатою відсутня.

Банківським переказом: Покупець має право оплатити своє Замовлення шляхом перерахування відповідної суми на рахунок Продавця відповідно до реквізитів, що надає Продавець Покупцю на вимогу.

На банківську карту: Номер банківської карти для переказу коштів за Замовлення повідомляється на запит Покупця.

Всі розрахунки за товар та послуги, що пропонуються на Сайті, здійснюються в національній валюті України гривні, крім випадків, передбачених законодавством України.