Доставка та оплата

Доставка


Адресна доставка по Києву
(за умови повної передоплати).

Продавець може здійснити доставку Замовлення містом Києвом власним кур'єром, поштовою службою або службою таксі (на розсуд Продавця). Вартість доставки не включається у вартість замовлення та оплачується Покупцем окремо.

Доставка Замовлень здійснюється у форматі «до під'їзду». Занесення у квартиру/будинок відбувається за наявності вантажного ліфту та за умови додаткової оплати. Оплата такої послуги додатково обговорюється.

Якщо виріб неможливо помістити в ліфт, із Покупцем узгоджуються умови підйому Замовлення сходами (така додаткова послуга оплачується окремо).

Наші менеджери допоможуть Вам прорахувати точну вартість доставки з урахуванням всіх особливостей.

Доставка по Україні (100% передоплата).

Опція недоступна для замовлень на суму до 500 грн (включно).

Доставка по Україні здійснюється поштовою службою Нова пошта або іншою службою на запит Покупця. Вартість доставки оплачується за тарифами відповідної служби. Відправка замовлення поштовими службами відбувається протягом 1-5 робочих днів з моменту здійснення Покупцем оплати (у разі наявності товару на складі).

У будь-який куточок світу (100% передоплата).

Опція недоступна для замовлень на суму до 500 євро (або еквівалент в інших валютах).

Здійснюється міжнародними кур'єрськими службами за погодженням із Покупцем. Вартість доставки прораховується та узгоджується із Покупцем в кожному окремому випадку.

Самовивіз.

Забрати своє Замовленням Покупець може за адресою м. Київ, вул. Голосіївська, 17, узгодивши самовивіз з менеджером Продавця.

Графік роботи точки видачі: ПН-ПТ з 09:00 до 18:00, СБ, НД – вихідні дні. Попередньо Покупець має зв'язатися з Продавцем, щоб уточнити наявність товару, який його цікавить, або узгодити/уточнити дату прибуття Замовлення.

Оплата


Безготівковий розрахунок
: Приймаємо Замовлення за умови часткової або повної передоплати на розрахунковий рахунок Продавця. Після оформлення Замовлення на сайті з Покупцем зв'яжеться представник Продавця та надасть реквізити для оплати.
Готівкою: при виборі опції доставки Замовлення кур'єром Продавця, Покупець має право оплатити Замовлення готівкою під час доставки кур'єром Продавця. Дана опція доступна для Києва, а також деяких населених пунктів Київської області. Покупець зобов'язаний уточнити доступність даної опції для конкретного населеного пункту у Продавця, контактна інформація якого надається в розділі Контакти. При виборі опції Отримати Замовлення в магазині Продавця в Києві у Покупця є можливість провести оплату готівкою.

УВАГА: для індивідуальних замовлень можливість оплати післяплатою відсутня.

Всі розрахунки за товар та послуги, що пропонуються на Сайті, здійснюються в національній валюті України гривні, крім випадків, передбачених законодавством України.