Дизайнерам інтер'єрів та дизайнерським бюро

В основі вдалого інтер'єру лежить гармонія між функціональністю та візуальним враженням.
Існує безліч передумов для ефективного співробітництва майстерні woodville з дизайнерськими бюро та дизайнерами інтер'єрів:

1. У нас велика колекція меблів, декору та предметів домашнього ужитку. Вироби, об'єднані в серії (наприклад, Монреаль чи Стокгольм), дозволяють без зайвих зусиль компонувати обстановку в єдиній стилістиці. За необхідності можемо виготовити предмети із заданими розмірами або підібрати бажаний відтінок поверхні.

2. Ми завжди відкриті чомусь новому.  Якщо у вас є оригінальна ідея – ми постараємося якомога точніше втілити її за вашими кресленнями чи ескізами.

3. Ми відстежуємо актуальні тенденції в дизайні, але не повторюємо бездумно модні прийоми, а ретельно продумуємо кожну деталь.

4. Екологічність продукції є для нас пріоритетом. Для виготовлення меблів та предметів декору використовується тільки натуральні матеріали: дерево – масив сосни, дуба, вільхи, берези, а також високоякісна багатошарова фанера з листяних порід, метал (сталь), бетон.

5. Наші ціни вигідні для споживача, тому що ми український виробник, а значить – немає додаткових витрат на оформлення митних документів та логістику.

6. Ще вигідніше працювати з нами дизайнерам та дизайнерським бюро – для цієї категорії підприємців ми надаємо гнучку систему знижок.

7. Ми можемо виготовити під замовлення спеціальну продукцію, необхідну міні-готелям, ресторанам, кафе та іншим подібним підприємствам. Штендери, таблички, підставки, серветниці, ящики для квітів – усе це зробимо відповідним до фірмового стилю.

8. З нами набагато простіше вирішити питання корпоративних подарунків клієнтам та співробітникам: крафтові вироби з дерева з фірмовим лого завжди доречні.

9. Нашу продукцію можна не тільки придбати, але й взяти в оренду. Ця послуга особливо затребувана для створення антуражу під час різних заходів: презентацій, виставок, фестивалів. Ми допоможемо організувати незабутнє весілля!

Ми будем раді відповісти на ваші запитання. Пишіть нам: