Благодійна ініціатива Запорука Дача

Благодійна ініціатива Запорука Дача
Творити добро – легко, коли ти в команді з однодумцями.

Майстерня WOODVILLE долучається до ініціативи Благодійного фонду «Запорука», метою якої є створення Центру для онкохворих дітей «Дача».

Що таке «Дача»?

Це дім, де діти з усієї України, які лікуються від раку, зможуть жити та поновлювати сили після операцій та виснажливих процедур. Більш того – разом з ними тут мешкатимуть їх рідні, адже підтримка сім’ї має величезне значення для одужання!
Для нового Центру, що зможе приймати одночасно до 15-сімей, зібрано 9 643 745 грн з необхідних 18-ти мільйонів – це більш ніж половина! Вже зведена будівля, розпочаті оздоблювальні роботи, і дуже скоро потрібні будуть меблі.

Партнерство

В цій добрій справі задіяні майже два десятки відомих компаній – у кожної своя місія. Майстерня WOODVILLE, яка спеціалізується на виготовленні меблів та інтер’єрних конструкцій, хоче допомогти з облаштуванням «Дачі». Яким чином? Ми будемо спрямовувати 5% від суми всіх індивідуальних замовлень на забезпечення проекту Дача меблями та інтер‘єрними рішеннями.
Запрошуємо і вас взяти участь в створенні затишного дому, де будуть усі умови для одужання діток. Це нескладно і не вимагає від вас додаткових зусиль чи витрат – просто замовте у нас виготовлення меблів для свого власного дому і долучіться до цієї корисної ініціативи. Таким чином, ви отримаєте зручні та якісні меблі, а діти, що лікуються від раку, матимуть… теж зручні та якісні меблі – завдяки вам.
Благодійна акція спільно з Фондом ЗапорукаЩе одна можливість допомогти проекту – купити годинник Дача, який продається тільки в рамках благодійної акції. Його ціна – всього 300 грн, і 100% від його вартості будуть спрямовані на виготовлення меблів для Центру «Дача». Яскравий аксесуар буде прикрашати ваш будинок – і свідчити про ваше добре серце!

 

 

Проект меблів та інтер'єрів у Центр для онкохворих дітей «Дача». Майстерня Woodville спрямовує 5% від суми всіх індивідуальних замовлень для виготовлення меблів та інтер'єрних конструктій в приміщеннях Центру.
Проект – Sergey Makhno Architects

Ми будем раді відповісти на ваші запитання. Пишіть нам: